SULAS

Jāņogu sula

Vairākumam cilvēku jāņogas šķiet par skābu, tāpēc reti kurš ir ar mieru apēst 150 gramu lielu porciju, lai uzņemtu C vitamīna dienas devu, tādēļ jums tiek piedāvāta svaigi spiesta, nekarsēta jāņogu biezsula bez konservantiem un citām piedevām, jo ikviena termiska apstrāde maina ogu vērtību. Pēc ogu izspiešanas sula tiek sasaldēta un tādā veidā arī piedāvāta mūsu pircējiem. Sula var saturēt nelielus ogu vai sēklu gabaliņus.

Jāņogas tiek slavētas retāk, bet arī tajās ir ne mazums vērtīgu uzturvielu. Jāņogas satur organiskās skābes, turklāt vairāk nekā citas ogas, kā arī C vitamīnu, P vitamīnu, pektīnvielas, miecvielas, minerālsāļus un cukuru, askorbīnskābi, kāliju, dzelzi, šķiedrvielas un citas vielas.

Lietošana:
Pirms lietošanas pudele jāsaskalo. Sula ir 100 % koncentrāts, ko ieteicams atšķaidīt ar ūdeni vai kādu citu sulu. Sulu var izmantot dažādu ēdienu pagatavošanai, skaistumkopšanas masku pagatavošanai, dzērienu pagatavošanai u.c.

Smiltsērkšķu sula

Smiltsērkšķu sula ir brīnišķīgs vitamīnu un minerālvielu avots. Pēc E vitamīna, beta karotīna, K1 vitamīna daudzuma pasaulē nav šim augam līdzīgu augu.

Jums tiek piedāvāta veselīga alternatīva – tiešām dabiska, svaigi spiesta, nekarsēta smiltsērkšķu sula bez konservantiem un citām piedevām. Uzreiz pēc ogu
izspiešanas sula tiek sasaldēta un tādā veidā arī tirgota.

Lietošana:
Lietošana:
Pirms lietošanas pudele jāsaskalo. Sula ir ļoti stipra, to ieteicams atšķaidīt ar ūdeni, pienu, jogurtu, burkānu vai ķirbju sulu. Pieaugušiem cilvēkiem puslitra pudeli ieteicams izdzert 4 dienās.

Upeņu sula

Jums tiek piedavata svaigi spiesta, nekarseta upenu biezsula bez konservantiem un citam piedevam, jo ikviena termiska apstrade maina ogu vertibu. Pec ogu izspiešanas sula tiek sasaldeta un tada veida ari piedavata musu pircejiem.
Sula var saturet nelielus ogu vai seklu gabalinus.

Upene, kuru medz saukt ari par melno janogu, ir loti latviska un universala oga (visplašak audzeta ogu kultura Latvija) ar izcilam “rakstura” ipašibam. Kas tad labs un vertigs ir upenes? Upenes lieto pret vitaminu trukumu organisma: pietiek apest 20–30 ogu diena, lai nodrošinatos ar vajadzigo C vitamina devu.

Lietošana:
Lietošana:
Pirms lietošanas pudele jasaskalo. Sula ir 100 % koncentrats, ko ieteicams atškaidit ar udeni. Sulu var izmantot dažadu edienu pagatavošanai, skaistumkopšanas masku pagatavošanai, dzerienu pagatavošanai u.c.

Bērzu sula

Visvertigakais berzu sula ir ta sauktais “dzivais” udens, kas pec strukturas atbilst udenim cilveka organisma un organismam nav vairs japarveido. Berzu sula ir specigs urindzenošs un attirošs lidzeklis, ta palidz no organisma izskalot nierakmenus, urinpušla akmenus, smiltis un stimule vielmainu. Kad bus izdzerts daudz berzu sulas un organisms bus atbrivojies no ziemas perioda uzkratajiem termiski parstradata uztura raditajiem sarniem, tevi parnems patikama viegluma sajuta.

Berzu sula satur organiskas skabes – vinskabi, pienskabi un dzintarskabi, ka ari kaliju un nedaudz vitaminu.